Kategórie
Kapa diskusie 2021

Diskusia s pánom Mikulášom Dzurindom

Včera sme mali  tú česť medzi sebou privítať vzácneho hosťa – bývalého dvojnásobného premiéra a ministra zahraničných vecí pána Mikuláša Dzurindu.

Pán Dzurinda sa s nami podelil o svoj pohľad na aktuálnu politickú situáciu, pričom svoje rozprávanie obohatil čerpaním z konkrétnych príkladov z čias jeho vládnutia.

Vo veľmi otvorenej diskusii sme sa rozprávali nielen o špecifikách dnešnej doby spôsobenej pandémiou Covid 19, ale najmä o možných riešeniach.

Pán Dzurinda nielen presne pomenoval výzvy a ťažkosti tejto éry, ale ponúkol nám predovšetkým svoju víziu vyplývajúcu z jeho dlhoročnej politickej skúsenosti a schopnosti spájať. Premiér, ktorý preberal moc v časoch keď Slovensko bolo nazývané aj “čiernou dierou v srdci Európy” a mafia bola stále reálnou hrozbou, v našej diskusii  zdôraznil nevyhnutnosť postupovať v časoch krízy jednotne a rázne.

Mimoriadne hodnotné stretnutie a pohľad politika, ktorý Slovensko dostal do medzinárodných štruktúr a priniesol našej krajine mnohé reformy. Ďakujeme! 👏#iniciativakapa12

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *