Kategórie
Kapa v regiónoch 2023

Kapa12 v regiónoch – Nitra

🎓 Ďalší z regiónov ktoré sme v rámci našich výjazdov navštívili bola Nitra a jej blízke okolie. Okrem pracovnej časti sme absolvovali aj zážitkový teambuilding pod žáštitou Combat Shooting Academy  a navštívili aj blízku obec Kolíňany Kolíňany – Kolon , v ktorej už piate obdobie ako starosta pôsobí náš priateľ a absolvent Politickej Akadémie pán Róbert Balkó Balkó Róbert.

🍷 Z Kolíňan sme dostali pozvánku na 51. ročník vinárskej súťaže, kde sme mali možnosť ochutnať rozmanitosť chutí celého podzoborského regiónu, ktorú sme samozrejme veľmi radi prijali. Stretli sme tam úžasných a priateľských ľudí, s ktorými sme mali možnosť porozprávať sa nielen o bežných výzvach v regióne, ale keďže Kolíňany sú zmiešanou obcou s maďarsky hovoriacim obyvateľstvom, tak aj o potrebách a predstavách rozvoja národných a kultúrnych aktivít maďarskej komunity. Bolo nám cťou stráviť chvíle aj príjemným rozhovorom s honorárnym konzulom Maďarska pánom Jozefom Gálom.

🏡 Ďakujeme obyvateľom Kolíňan a starostovi Robertovi Balkovi za vrúcne prijatie a tešíme sa na cesty do ďalších krásnych regiónov Slovenska.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *